Kosmiczna podróż ze Św. Mikołajem!

Tylko na Zamku w Wiśniczu możliwa jest niezwykła kosmiczna podróż ze Św. Mikołajem.

Od 6 grudnia miesiąc mikołajkowych prezentów na wiśnickim zamku. Mamy wyjątkowe świąteczne oferty zarówno dla grup szkolnych i zorganizowanych jak i całych rodzin.

Wszystkie grupy szkolne i zorganizowane, które od 6 do 29 grudnia skorzystają z pakietu “Zamek+Bastion VR” lub “Zamkowa Akademia Alchemii+Zamek+Bastion VR” otrzymają dodatkowo w prezencie podróż ze Św. Mikołajem w technologii VR 360°. Na opiekunów grup również czekać będą niespodzianki. Dodatkowo grupy, które skorzystają z tej mikołajkowej promocji otrzymają w Kawiarni Zamkowej do 10% zniżki. Oferta dla grup szkolnych dotyczy dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat.

Św. Mikołaj czeka ze świąteczną ofertą również na rodziny z dziećmi. W dwa niezwykłe grudniowe weekendy 9-10 i 16-17 grudnia wszystkie dzieci, które przyjdą na Zamek w Wiśniczu i kupią bilety z oferty zamku na „Bastion VR” lub pakiet „Zamek+Bastion VR” otrzymają w prezencie podróż ze Św. Mikołajem w technologii VR 360° oraz do 10% zniżki na całą ofertę Kawiarni Zamkowej. Oferta dotyczy dzieci i młodzieży uprawnionej do biletów ulgowych. Warunkiem skorzystania z promocyjnej projekcji podróży ze Św. Mikołajem przez rodziców lub opiekunów, którzy przyjdą razem z dziećmi jest zakupienie biletów na jedną z dwóch wymienionych ofert zamku.

Zapraszamy wszystkie dzieci na Zamek w Wiśniczu. Święty Mikołaj już na was czeka w swoim rydwanie!