Top Atrakcje 2017 – głosuj na Zamek w Wiśniczu!

Zamek w Wiśniczu znalazł się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2017. Serdecznie zachęcamy Państwa do oddawania głosów. Ankieta znajduje się pod adresem: http://www.topatrakcje.pl/

Zapraszamy do głosowania na wiśnicki zamek: http://www.topatrakcje.pl/2017/66,parki-rozrywki.html

Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok, organizowany przez portal PolskieSzlaki.pl. Właśnie rozpoczęła się szósta edycja Top Atrakcji, w której Internauci wyłonią turystyczne hity Polski na rok 2017, które staną się celem letnich wyjazdów! W plebiscycie wyróżniono pięć głównych kategorii – Parki Rozrywki, Miasta i miejscowości, Zamki i pałace, Atrakcje różne i Krajobrazy.

Plebiscyt przeprowadzany jest w dwóch etapach – eliminacjach i w głosowaniu finałowym. Eliminacje trwać będą do 8 maja 2017, a Finał odbywać się będzie od 9 maja – 23 maja 2017. Głosować może każdy Internauta, bez rejestracji, a na głosujących w Finale będą czekały upominki!

Plebiscyt Top Atrakcje to autorski projekt portalu PolskieSzlaki.pl. To popularny, opiniotwórczy portal turystyczny opisujący atrakcje i ciekawe miejsca w Polsce. Liczba odwiedzających portal w sezonie sięga nawet 30-40 tys. osób/dzień. Prócz opisów atrakcji i szlaków turystycznych odnaleźć w nim można również bogatą galerię zdjęć, fotorelacje Krajtroterów i bardzo przyjazne Forum.